Pfdssw
-strona główna

Największa organizacja sztuk walki, zrzeszająca ponad 30 związków różnych stylów






   

Wykaz

CZŁONKÓW INDYWIDUALNYCH

Federacji

 

 Federacja  

   W tym dziale przedstawiamy aktualny wykaz członków Federacji, którzy uregulowali wymagania stautowe (deklaracja członkowska i składka) i posiadają pełne prawa członkowskie.

   

   Osoby te mają prawo uczestniczyć w Walnych Zjazdach Federacji, decydować o wszelkich sprawach Federacji i wybierać jej władze.

   Oczywiście wykaz ten nie obejmuje tysięcy innych osób, które funkcjonują w ramach Federacji: setek instruktorów oraz tysięcy ich uczniów w sekcjach poszczególnych organizacji stylowych, zrzeszonych i działających w Federacji.

   

   Tych organizacji stylowych o zasięgu ogólnopolskim, zrzeszonych w Federacji, jest na dzień dzisiejszy aż 33. Dzięki temu nasza Federacja jest unikatem w skali światowej, ponieważ jest największą organizacją nie tylko w Polsce, ale także w Europie, a być może na świecie.

     

   Ty też możesz zostać członkiem Federacji i wspólnie działać wraz z mistrzami różnych stylów o wysokich i najwyższych stopniach. Wykorzystaj więc swoją  niepowtarzalną szansę i skontaktuj się w tym celu z prezesem Federacji, pisząc na e-mail: ryszard.murat@gmail.com

 

Wykaz członków Federacji:

  

    Kolorem niebieskim wyróżnione zostały osoby posiadające stopnie mistrzowskie.


   Z kolei linki (oznaczone podkreśleniem) umieszczono przy osobach, kt
óre zamieściły już swoje sylwetki na niniejszej stronie.

  1. Armata Krzysztof - Rawicz (taekwon-do)
  2. Augustowski Łukasz - Zielona Góra (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student ekonomii 
  3. Babilas Magdalena - Warszowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczennica
  4. Badziąg Grzegorz OFMCap. 6 dan – Wałcz (karate tsunami) ksiądz rzymskokatolicki, generał CSLI, kapelan Karate Tsunami, konsultant ds. religijnych Zarządu Głównego Federacji
  5. Bajkowski Michał - Warszawa (różne sporty walki) student i informatyk
  6. Balcerak Arkadiusz - Bodzia (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu)
  7. Bardowa Mariusz 6 dan - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  8. Bartoszewski Piotr 3 dan - Pilawa (karate tsunami) specjalista ds. wymalowań
  9. Barwiński Roman 2 dan – Szczecin (wing chun kung fu, CRCA-Lopez) major Wojska Polskiego, członek Zarządu Głównego Federacji
  10. Bejnar Romuald 5 duan – Korsze (wing chun kung fu, karate tsunami) nauczyciel wf, urzędnik
  11. Bem Rafał 4 dan - Czechowice-Dziedzice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) mgr AWF, instruktor sztuk walki i kulturystyki
  12. Bereza Bartłomiej 4 dan - Katowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) instruktor sztuk walki
  13. Bieleń Marek 1 dan - Krosno (judo) student Akademii Obrony Narodowej w Warszawie
  14. Bieńkowski Sebastian – Warszawa (karate tsunami) pracownik cywilny Wojska Polskiego
  15. Bigos Wiesław 10 dan - Bieruń (Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA) instruktor sztuk walki
  16. Bitowski Dariusz – Wrocław (taekwon-do)
  17. Bobkiewicz Dawid - Lisów (mma) pracownik magazynu
  18. Bochm Dominik - Wisła Wielka  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń Technikum
  19. Bochm Ryszard 7 dan - Wisła Wielka (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) instruktor sportów walki i samoobrony
  20. Bogusławski Rafał 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa
  21. Bogusz Daniel 5 dan – Łowicz (karate tsunami) kierownik muzyczny orkiestry
  22. Bogucki Jacek - Lublin (samoobrona) ekonomista
  23. Bołtryk Arkadiusz - Warszawa (systema)
  24. Borek Jacek - Warszawa (karate tsunami) psycholog, specjalista ds. ponagleń
  25. Borys Tadeusz 9 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) inspektor nadzoru prac w zieleni
  26. Bracikowska Kamila - Świerkówki (karate shotokan) uczennica szkoły średniej
  27. Brambor Tomasz 3 dan - Łomnica (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy remontowo-budowlanej
  28. Brączek Damian 1 dan - Pawłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) fotograf
  29. Brudny Aleksander 10 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  30. Brudny Daniel 1 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  31. Brudny Józef 10 dan - Pszczyna  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) założyciel Pszczyńskiej Akademi Sztuk Walki
  32. Bryłka Adam - Katowice (systema) geodeta
  33. Brzeski Paweł - Gdańsk (systema)
  34. Buchko Mykhaylo 1 dan - Kraków (Aikido Yoshinkan) informatyk
  35. Bui Phi Long - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  36. Bui The Chien – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  37. Burakowski Piotr 2 dan - Boguszów-Gorce (taekwon-do) uczeń
  38. Burzyński Przemysław 5 dan – Szczecin (hakko den shin ryu jujutsu) mgr informatyki, członek Zarządu Głównego Federacji
  39. Buzała Marek - Ciężkowo (Raion) manager
  40. Cegłowski Marek 3 dan - Poznań (karate shotokan) dyrektor
  41. Chęciński Jacek 7 dan - Szczebrzeszyn (jiu-jitsu goshin-ryu) emeryt. funkcjonariusz Służby Więziennej
  42. Chmielewski Ireneusz – Opole (wing chun kung fu)
  43. Chmielewski Michał – Warszawa (muay thai - boks tajski) pracownik administracji publicznej
  44. Chu Van Truong - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  45. Ciećwierz Łukasz - Warszawa, przedsiębiorca
  46. Ciesielska Agnieszka 1 dan - Ustka (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) nauczycielka
  47. Cieszyński Dariusz 4 dan - Drawsko Pomorskie (Akademia Estokada) instruktor sztuk walki
  48. Czapik Damian - Wąwolnica (karate kyokushin)
  49. Czarnek Konrad 2 dan - Kalisz/Ontario Canada (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej) przedsiębiorca
  50. Czerniak Janusz 1 dan - Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP)
  51. Dąbrowski Tomasz - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) pracownik socjalny
  52. Denisiuk Artur 5 dan - Warszawa (karate tsunami) kierowca MZK
  53. Dinh Sy Trung – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) inżynier, urzędnik państwowy, starszy instruktor vinh xuan
  54. Dinh Trong Dai 3 dan – Michałowice (vinh xuan) przedsiębiorca budowlany
  55. Doan The Dong - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) pracownik giełdy narodowej
  56. Dobosz Mateusz - Węgrów (systema)
  57. Dolny Wojciech 9 dan – Wrocław (taekwon-do) zawodowy instruktor, prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center", wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  58. Do Manh Dong – Warszawa (vinh xuan) oficer nawigacji lotniczej, przedsiębiorca
  59. Do Van Hoa 5 dan – Warszawa (vinh xuan) dr elektroniki, przedsiębiorca
  60. Droś Mariusz - Katowice (systema) mistrz mechanik
  61. Drożniak Krzysztof 9 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  62. Drzyzga Tomasz 1 dan - Wałbrzych (taekwon-do) wychowawca
  63. Duczmalewska Jolanta - Pruszków (Polski System Czerwonego Feniksa) instruktor rekreacji (kinezygerontoprofilaktyka)
  64. Duczmalewski Jarosław 9 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) inspektor ochrony, skarbnik Zarządu Głównego Federacji
  65. Duczmalewski Konrad 4 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) student pedagogiki w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie
  66. Duong Manh Hung 10 dan - Hanoi, Wietnam (karate tsunami) lekarz, wielki mistrz feng shui
  67. Duong Xuan Manh 7 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  68. Duong Thuy Dung - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) studentka bankowości w Wyższej Szkole Bankowości w Hanoi, instruktor vinh xuan

  69. Duong Van Minh Michał 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) 

  70. Dusza Krzysztof - Gać (systema, krav maga) żołnierz zawodowy

  71. Dybcio Artur 4 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) urzędnik, sekretarz generalny Zarządu Głównego Federacji
  72. Dybcio Bartłomiej 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) uczeń Liceum Ogólnokształcącego
  73. Dzierwa Artur – Turza (taekwon-do)
  74. Dźwigała Piotr 7 dan - Tychy (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  75. Fabijański Mariusz 6 dan – Warszawa  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) dr. inż., nauczyciel akademicki Politechniki Warszawskiej
  76. Firley Tomasz 1 dan – Piaseczno (pak hok kung-fu)
  77. Folek Piotr – Brodnica (wing chun gung fu, CRCA-Lopez)
  78. Furman Marek – Żychlin, funkcjonariusz Policji
  79. Galuba Tomasz – Tarnówka (wing chun gung fu, CRCA-Lopez)
  80. Gasek Krzysztof 6 dan - Ząbki (karate tsunami) główny specjalista
  81. Głowacki Daniel 8 dan – Szczecin (jiu-go-ryu jiu-jitsu), członek Zarządu Głównego Federacji
  82. Gniadzik Adam 4 dan - Warszawa (hosin sul combat) urzędnik państwowy - instruktor
  83. Górski Jacek Grzegorz - Pilawa (karate tsunami) mechanik
  84. Grabarczyk Dominik - Uniejów (taekwon-do) student Akademii Obrony Narodowej w Warszawie
  85. Grabowski Marek Adam - Warszawa (karate tsunami) student filozofii Uniwersytetu Warszawskiego
  86. Grad Tomasz - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  87. Gradowski Grzegorz 3 dan - Żychlin k. Konina (karate tsunami) oficer Policji
  88. Graff Sławomir 6 dan – Bolesławiec (karate tsunami) prawnik
  89. Gralak Justyna 1 dan - Chludowo (karate shotokan) studentka
  90. Graszk Jerzy 1 dan - Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP)
  91. Grochala Maciej – Toruń/Bruksela, Belgia (karate tsunami) przedsiębiorca
  92. Grudzień Radosław – Nowy Dwór Mazowiecki (karate tsunami) funkcjonariusz Straży Granicznej 
  93. Gruszka Dawid 1 dan - Bielsko-Biała (systema) funkcjonariusz Służby Więziennej, instruktor Systema
  94. Grzebyk Agnieszka - Rzeszów (wing chun) studentka medycyny, instruktor Wing Chun Kung-fu
  95. Grzebyk Ryszard - Rzeszów (wing chun) lekarz medycyny naturalnej, instruktor Wing Chun Kung-fu
  96. Grzegorowski Bastian 3 dan - Leszno (taekwon-do)
  97. Grzegorowski Sebastian 1 dan - Leszno (taekwon-do) rolnik
  98. Halladin Piotr 8 dan dan jiu-jitsu i 4 dan judo – Warszawa (judo) podinspektor Policji, wiceprzewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  99. Herduś Monika - Grudziądz (shidokan karate) funkcjonariusz Służby Więziennej
  100. Hisztin Marek 4 dan – Wrocław (taekwon-do)
  101. Hoang Diem Hong - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, specjalistka w firmie telekomunikacyjnej, instruktor vinh xuan
  102. Hoang Dieu Thuy - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, specjalista w Ministerstwie Finansów Wietnamu, instruktor vinh xuan

  103. Hoang Phuong Dung 5 dan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) księgowa, instruktor vinh xuan

  104. Hoang Viet Phuong 7 dan - Piaseczno (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca

  105. Horyń Mirosław - Tomaszów Mazowiecki (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) lek.med. ginekolog - położnik
  106. Irla Konrad 3 dan - Marki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) masażysta
  107. Iwańska Monika – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik biurowy
  108. Jakubczyk Grzegorz 1 dan - Warszawa (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik banku
  109. Janik Tomasz - Borek Stary (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  110. Jankowski Andrzej 6 dan - Pruszków (taekwon-do) prezes firmy
  111. Jankowski Jakub - Olsztyn (karate tsunami) student technologii żywności
  112. Jarczyński Krzysztof - Płaszewo (hu lung pai kung-fu) pracownik ochrony
  113. Jarszak Robert 3 dan – Łańcuchów (krav maga, kapap, ju jitsu, mma) emeryt. funkcjonariusz Policji, nauczyciel i instruktor sportu
  114. Jarząb Krzysztof 2 dan – Koszalin (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy budowlanej
  115. Jasiewicz Jan 10 dan – Rybnik (modern martial arts) przedsiębiorca
  116. Jasiński Robert - Smolec (taekwon-do) przedsiębiorca
  117. Jastrzębowski Piotr - Ciechanów (systema) wykładowca
  118. Jaśkaniec Anna - Kraków (ju-jutsu) lekarz medycyny, ortopeda
  119. Jatczak Michał 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego Uniwersytetu Warszawskiego
  120. Jeleśniański Stanisław 3 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Służby Więziennej
  121. Jóźwiak Jacek 1 dan - Legionowo (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  122. Jurczakowski Adam 5 dan - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  123. Kaczor Kamil 3 dan - Warszawa (hosin sul combat) spedytor
  124. Kanderski Dominik 4 dan – Biała Podlaska (karate tsunami) funkcjonariusz Służby Celnej
  125. Kaczmar Andrzej 8 dan – Bytom (karate tsunami) zawodowy instruktor karate tsunami
  126. Kanigowska Aleksandra – Mława (taekwon-do)
  127. Karaśkiewicz Krzysztof – Wrocław (taekwon-do)
  128. Karpiniec Mirosław - Słupsk (kick-boxing, boks) emeryt
  129. Kessler Waldemar - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) dyrektor IT
  130. Kiełbas Sylwester 4 dan - Zabrzeg (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) mechanik
  131. Kieu Ngoc Diep 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  132. Kijowski Wojciech – Ostrołęka (Polski System Czerwonego Feniksa) informatyk
  133. Kląskała-Mroczek Wiktor - Warszawa (mma) instruktor pływania i kulturystyki
  134. Klińska Marta - Włocławek (Academy Martial Arts) urzędnik administracji publicznej
  135. Kobusiński Jarosław 4 dang - Żnin (vo-quyen) nauczyciel
  136. Kochanowski Tadeusz 10 dan jiu-jitsu i 5 dan judo - Warszawa (judo) emerytowany starszy wykładowca AWF Warszawa, założyciel i pierwszy prezes Polskiego Związku Judo (później jego prezes honorowy)
  137. Kochel Marcin – Nieszkowice (taekwon-do)
  138. Koczy Marek 7 dan - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) specjalista ds. planowania produkcji
  139. Kołtun Leszek – Wińsko (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej, zawodowy mistrz świata w kick-boxingu) oficer Służby Więziennej
  140. Komasiński Artur - Rynarzewo (Raion) uczeń
  141. Komasiński Bartosz - Rynarzewo (Raion) uczeń
  142. Kondratowicz Krzysztof 12 dan – Warszawa (goshin-ryu jiu-jitsu) pułkownik Wojska Polskiego, dr nauk wf, profesor, b. wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  143. Konieczny Robert 5 dan taekwon-do, 1 dan karate tsunami – Wrocław (taekwon-do) nauczyciel fizyki
  144. Konieczny Sylwester 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) ochroniarz, strażnik miejski
  145. Koptyński Zbigniew 1 dan - Istebna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  146. Kordowski Przemysław - Wałbrzych (taekwon-do)
  147. Korsak Grzegorz – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik naukowy
  148. Kosowski Patryk 1 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) nauczyciel wf
  149. Kowal Łukasz - Rybnik (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  150. Kowalczuk Elwira - Wołów (taekwon-do)
  151. Kowalczyk Piotr 1 dan - Nowy Glinnik, Lubochnia (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) żołnierz zawodowy
  152. Kowalski Mariusz 5 dan – Braintree, Anglia (karate tsunami) nauczyciel w-f
  153. Kozak Jarosław – Żyrardów (Polski System Czerwonego Feniksa) student
  154. Kozłowski Andrzej - Białystok (systema)
  155. Kożuchowski Piotr - Nowa Sól (systema) policjant
  156. Król Artur - Wrocław (taekwon-do) funkcjonariusz Straży Granicznej
  157. Krótkiewicz Marek 1 dan – Opole (wing chun kung-fu)
  158. Krukar Maciej - Wierzchowie (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Policji
  159. Krupienicz Andrzej 2 dan – Warszawa (karate tsunami) lekarz kardiolog, prof. dr hab. n. med.
  160. Krystek Arkadiusz 2 dan - Aleksandrów Łódzki (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) informatyk, oficer Służby Więziennej
  161. Krzyżanowski Wojciech - Bydgoszcz, trener wf UMK Collegium Medicum
  162. Kuczyński Szymon - Świdnik (różne sporty walki) student bezpieczeństwa narodowego
  163. Kulesza-Dybcio Elżbieta 2 dan - Warszawa (pak hok kung fu)
  164. Kułynycz Łukasz 1 dan - Świdnica (modern ju-jitsu) student
  165. Kuncik Tomasz - Przemków (boks, samoobrona, mma) nauczyciel wychowania fizycznego
  166. Kuświk Mirosław 9 dan – Kalisz (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej) podpułkownik Służby Więziennej, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  167. Kwaśniewski Grzegorz - Brodnica (Systema Poland) drukarz
  168. Lam Son Nguyen Tien Marcin 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  169. Laskowski Adam 4 dan – Kędzierzyn-Koźle (wing chun kung-fu), członek Zarządu Głównego Federacji
  170. Lau Laura - Annowo (RAION) uczennica
  171. Lazar-Płonka Ewa - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) agent ubezpieczeniowy
  172. Le Duc - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) naukowiec meteorolog
  173. Le Ha Bao Trung - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  174. Le Ha Minh Guan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  175. Lefebvre Xavier - Warszawa (systema)
  176. Le Huy Thoai – Warszawa (vinh xuan) dr elektroniki WAT
  177. Lendzion Dariusz - Warszawa (tai chi chuan) informatyk
  178. Leszczyński Łukasz 3 dan - Siewierz (aikido)
  179. Leszczyński Piotr 1 duan - Warszawa (hung gar kung fu/wu shu) instruktor Straż Miejska Warszawa
  180. Lewandowski Dariusz 3 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) funkcjonariusz - podpułkownik Służby Więziennej
  181. Litarowicz Piotr - Rymanów (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  182. Lory Siegfried 10 dan - Monachium, Niemcy (ju-jitsu) prezydent IFAK -  Międzynarodowej Federacji Azjatyckich Sportów Walki (niem. Internationaler Fachverband für asiatische Kampfsportarten)
  183. Ludkowski Kamil - Katowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) trener personalny
  184. Łaciok Karol 1 dan – Racibórz (Polska Organizacja Aikido, Raciborski Ośrodek Aikido) student
  185. Łożańska Agata 1 dan - Rymanów (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) studentka
  186. Łuczak Franciszek 4 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  187. Łukawczyk Jacek 8 dan – Kutno (karate tsunami)  przedsiębiorca - właściciel firmy hydraulicznej
  188. Machoń Paweł 2 dan - Warszawa (pak hok kung fu)
  189. Magnucki Adam 1 dan - Mysłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) górnik
  190. Mai Xuan Hoa 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  191. Malachiński Adam - Idzikowice, pracownik firmy ochrony
  192. Malinowski Jacek 1 dan - Izbica Kujawska (AMA) instruktor sztuk walki
  193. Mańkowski Arkadiusz - Chomiąża (karate shotokan)
  194. Marciniak Marek 9 dan jiu-jitsu i 3 dan judo – Warszawa (judo) pułkownik Wojska Polskiego, sekretarz Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  195. Marczykowski Paweł 3 dan - Zielonka (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, systema) informatyk
  196. Matuszewska Aleksandra 1 dan - Smolec (taekwon-do) uczeń
  197. Michalak Sebastian 2 dan - Wałbrzych (Polskie Zrzeszenie Taekwon-do) uczeń
  198. Michalska Martyna 1 dan - Rogalinek (karate shotokan)
  199. Misztal Andrzej 5 dan – Kutno (karate tsunami)  pracownik ZUS
  200. Misztal Maciej 7 dan – Kutno (karate tsunami)  dr nauk medycznych, kardiolog
  201. Moczko Monika – Wrocław (taekwon-do)
  202. Moraczewski Filip - Królikowo (RAIONaion) uczeń
  203. Morawski Miłosz - Bytom Odrzański (systema, krav maga) żołnierz zawodowy
  204. Morżoł Łukasz - Wisła (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik ochrony
  205. Murat Ryszard 10 dan – Warszawa (karate tsunami) prawnik, prezes Międzynarodowej Federacji Karate Tsunami, prezes Zarządu Głównego Federacji
  206. Najberg Jan 4 dan - Kutno (karate tsunami) dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży ogólnokrajowej firmy
  207. Nakonieczny Tomasz 1 dan – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) 
  208. Nerć Paweł 10 dan - Nowy Dwór Mazowiecki (jiu-jitsu: shizoku-ryu i goshin-ryu) manager, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji

  209. Nieradka Jacek 4 dan - Gliwice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)

  210. Ninh Binh Tho - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) księgowa

  211. Ngo Xuan Hung – Warszawa (vinh xuan)
  212. Nguyen Anh Tuan 4 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  213. Nguyen Ba Phuoc - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) mgr ochrony środowiska, wicedyrektor Instytutu Ochrony Środowiska Wietnamu, instruktor vinh xuan
  214. Nguyen Dang Quang 10 dan - Ho Chi Minh (Sajgon), Wietnam (mekong-do, karate tsunami) lekarz medycyny naturalnej
  215. Nguyen Guang Hung - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  216. Nguyen Hong Khanh 2 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  217. Nguyen Huu Cong - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  218. Nguyen Manh Anh Khoa - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  219. Nguyen Manh Hung 5 dan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca, instruktor vinh xuan
  220. Nguyen Manh Phong - Warszawa (Van Truong Vo Quan) właściciel restauracji
  221. Nguyen Manh Thang – Warszawa (vinh xuan)
  222. Nguyen Minh Toan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, pracownik linii lotniczych, instruktor vinh xuan
  223. Nguyen Ngoc Noi 10 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan ) inżynier konstruktor, Mistrz szkoły, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  224. Nguyen Ngoc Tien 7 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan ) informatyk, główny instruktor vinh xuan
  225. Nguyen Quyet Thang 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  226. Nguyen Thanh Nam - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  227. Nguyen Thanh Tung 3 dan – Raszyn (vinh xuan) przedsiębiorca
  228. Nguyen Thi Phuong Dung 6 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) filolog, dyrektor Wydziału Eksportu i Importu Filmów FAFIM Hanoi, główny instruktor vinh xuan
  229. Nguyen Thi Thu Nga - Hai Phong, Wietnam (vinh xuan) urzędniczka
  230. Nguyen To Long 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  231. Nguyen Trong Tuan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan)
  232. Nguyen Van Diep 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  233. Nguyen Van Oanh 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) mgr inżynier, przedsiębiorca
  234. Nguyen Van Thang 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  235. Nguyen Van Tinh 3 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  236. Nguyen Viet Ha 8 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  237. Nguyen Xuan Phuong 5 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  238. Nizio Roman 1 dan – Grobniki, Głubczyce (viet chun do)
  239. Nolewajka Anna 1 dan – Bytom (karate tsunami) uczennica LO
  240. Nowak Waldemar 2 dan – Krośniewice (karate tsunami) pracownik Urzędu Miejskiego
  241. Ogiński Janusz - Warszawa (karate tsunami) przedsiębiorca
  242. Okoniewski Zbigniew 2 dan - Bydgoszcz (Chan Shaolin Si) majster ekipy remontowej
  243. Oleszowski Dawid – Racibórz (Polska Organizacja Aikido, Raciborski Ośrodek Aikido) student
  244. Omański Grzegorz - Warszawa (systema)
  245. Organiak Ludwik 4 dan - Solec Kujawski (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) instruktor sztuk walki - Shaolin Kempo
  246. Ostrowski Jacek 3 dan – Racibórz (Polska Organizacja Aikido - prezes, Raciborski Ośrodek Aikido - dyrektor) żołnierz zawodowy
  247. Otocki Dariusz 9 dan – Zgierz (Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych i Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) emerytowany funkcjonariusz Służby Więziennej, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  248. Paczuła Marcin 3 dan - Siemianowice Śląskie (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) elektromonter
  249. Pajor Jacek Paweł 5 dan - Mysłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) ratownik medyczny, pilot wycieczek
  250. Pakulski Damian - Makówiec (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  251. Panas Aleksandra - Warszawa (systema)
  252. Pantkowski Marek 6 dan – Bydgoszcz (jujitsu/aikijutsu, PORRMP) były żołnierz zawodowy jednostek specjalnych, detektyw, członek Zarządu Głównego Federacji
  253. Parfieniuk Włodzimierz 8 dan – Hajnówka/Modena/Zurich (karate tsunami) logistyk i lingwista, manadżer korporacji międzynarodowych, wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tsunami, przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  254. Patla Krzysztof 1 dan - Jaworzno (karate tsunami), emerytowany sztygar górniczy, instruktor karate tsunami
  255. Patrzałek Zdzisław 4 dan - Ożarów Mazowiecki (shaolin kmepo) pracownik administracji
  256. Pawlaczyk Katarzyna - Gortatowo (karate shotokan) instruktor sportu
  257. Perczyński Marek – Wrocław (taekwon-do)
  258. Peryt Łukasz 1 dan - Warszawa (hosin sul combat)
  259. Pękala Tomasz - Pustków, instruktor fitness oraz taktyki i technik interwencji
  260. Pham Quang Luc 5 dan – Warszawa (vinh xuan) przedsiębiorca
  261. Phan Quoc Vinh 6 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) architekt, starszy instruktor vinh xuan
  262. Piątek Arkadiusz - Bestwina (systema) handlowiec
  263. Piętosa Michał 1 dan - Zielona Góra (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  264. Piotrowski Paweł 2 dan - Piotrów (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) funkcjonariusz Służby Więziennej
  265. Piotrowski Paweł - Sosnowiec (systema) dyrektor/logistyk
  266. Plewa Leszek 2 dan - Dubin (taekwon-do) instruktor sportu, masażysta
  267. Podciechowski Bartłomiej 2 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) mgr resocjalizacji, funkcjonariusz Policji
  268. Popiołek Janusz 4 dan – Warszawa (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel drukarni
  269. Popiołek Joanna - Rawicz (taekwon-do) fakturzystka
  270. Popiołek Przemysław 5 dan - Rawicz (taekwon-do) specjalista ds. BHP
  271. Posuniak Jacek - Kraków (systema) monter okien
  272. Pracz Maria Magdalena - Dęblin (taekwondo ITF) studentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych
  273. Prejs Krzysztof 4 dan - Tychy (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) manadżer
  274. Pryga Cezary 5 dan – Nysa (Polskie Towarzystwo Instruktorów Walki Wręcz Służby Więziennej, mistrz Europy w kata shotokan) funkcjonariusz Służby Więziennej
  275. Przewoźnik Ewald 10 dan – Gilowice  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  276. Przybyła Krystian 6 dan - Rybnik (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  277. Przybyszewski Paweł 8 dan – Płock (karate tsunami) przedsiębiorca - właściciel firmy
  278. Pułkownik Tadeusz 2 dan - Świdnica (taekwon-do) przedsiębiorca - właściciel firmy
  279. Pycior Jakub 1 dan - Solec Kujawski (systema) przedsiębiorca
  280. Raczyński Patryk 1 dan - Błonie (hosin sul combat) student
  281. Radelczuk Grzegorz - Dębnica Kaszubska (hu lung pai kung-fu) funkcjonariusz Służby Więziennej
  282. Rakoczy Jarosław 2 dan - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) lekarz internista
  283. Rechlewicz Piotr 2 dan - Bielsko-Biała (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  284. Richter Sławomir 3 dan - Warszawa (judo) żołnierz zawodowy
  285. Rogalski Artur 5 dan - Warszawa (hosin sul combat)
  286. Rogatko Janusz - Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik serwisowy
  287. Rogosz Maciej 4 dan - Warszawa (karate tsunami) student Politechniki Warszawskiej
  288. Rogóż Mikołaj 1 dan - Warszawa (pak hok kung-fu)
  289. Rosińska Oliwia - Lubostroń (RAION) uczennica
  290. Rosińska Zofia - Lubostroń (RAION) nauczyciel akademicki - dietetyk
  291. Rosłon Rafał 3 dan - Gliwice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  292. Rudnicki Andrzej 5 dan - Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) technik chemik
  293. Rumiński Tomasz 2 dan - Bydgoszcz (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki) przedsiębiorca
  294. Rychlewski Jacek - Skierniewice (systema) pracownik budowlany
  295. Ryniec Tadeusz 9 dan – Kutno (karate tsunami) informatyk
  296. Rzepecka Agata Anna - Samsieczno (Raion) uczennica
  297. Rzepecki Bogdan 1 dan - Czarków (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) stolarz
  298. Rżysko Janusz 3 dan - Ustka (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) pracownik ochrony
  299. Quan The Hung 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) dr elektromechaniki WAT
  300. Sala Karolina - Poręba (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) sekretarka
  301. Satoła Mariusz - Świdnica (ju-jutsu) funkcjonariusz Policji
  302. Sawkiewicz Tomasz 1 dan - Ustroń (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) ratownik medyczny
  303. Savov Pavel 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) informatyk programista
  304. Schreinert Daniel - Dortmund (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student produkcji i zarządzania Uniwersytetu w Hamburgu
  305. Sędek Waldemar 2 dan - Warszawa (Chang Chuan Kung Fu Shaolin) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  306. Sidor Paweł 3 dan - Włocławek (Academy Martial Arts Włocławek - jiu-jitsu) funkcjonariusz Straży Miejskiej
  307. Sikorski Piotr - Warszawa (systema)
  308. Sipa Leszek – Piła (karate tsunami) przedsiębiorca
  309. Skonecki Sławomir 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) drukarz
  310. Skrobiszewski Kacper - Mosina (karate shotokan) uczeń szkoły średniej
  311. Skutnik Jarosław - Cieszyn (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel akademicki
  312. Słomkowski Rafał 4 dan - Małe Rudy (Raion) instruktor samoobrony
  313. Słowiński Tomasz - Przygodzice (taekwon-do)
  314. Smektała Arkadiusz 1 dan - Gostyń (Polskie Zrzeszenie Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center") instruktor
  315. Smołka Adrianna - Goczałkowice-Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) terapeuta zajęciowy, pedagog
  316. Sobczak Daniel - Zagajniki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  317. Sobociński Jarosław - Ziębice (viet vo dao) przedsiębiorca
  318. Sobolewski Wiktor – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) artysta
  319. Socha Mariusz - Ustka (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) ogrodnik terenów zielonych
  320. Sokół Dominik 2 dan - Brzeg (systema) specjalista ds. bezpieczeństwa
  321. Sokół Wojciech 1 dan - Solec Kujawski (systema) pracownik administracji
  322. Sołek Leszek 1 dan - Strzegom (aikido i taekwon-do - Polskie Zrzeszenie Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center")
  323. Specjalski Przemysław Piotr - Toruń (oyama karate) pracownik ochrony osób i mienia
  324. Stachowicz Marcin 2 dan - Strzelin (taekwon-do) funkcjonariusz Policji
  325. Starik Marcin 2 dan - Ostrów Wielkopolski (taekwon-do) przedsiębiorca
  326. Stępień Zbigniew – Łódź (Łódzki Ośrodek Jujitsu/Jujutsu) technik mechanik
  327. Strzelczyk Arkadiusz - Oława (systema, krav maga) przedsiębiorca
  328. Strzemieczny Krzysztof 3 dan - Warszawa (hosin sul combat) nauczyciel wf
  329. Subczyński Robert - Warszawa (systema)
  330. Sy Minh Duc - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  331. Syc Mateusz - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń
  332. Syc Zbigniew 10 dan – Pszczyna  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) zawodowy instruktor
  333. Swoboda Jacek 1 dan - Hartlepool, Wielka Brytania (aikido)
  334. Szał Karolina - Zaniemyśl (karate shotokan) księgowa
  335. Szczotka Mirosław - Nieledwia (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) nauczyciel
  336. Szczur-Gwozdecki Krystian – Wrocław (taekwon-do)
  337. Szefke Mikołaj - Solec Kujawski (instruktor samoobrony) funkcjonariusz Policji
  338. Szmidt Piotr - Gdynia (Systema Poland)
  339. Szopiera Malwina - Ślesin (Raion) pedagog
  340. Szostak Marek - Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa) pracownik ochrony
  341. Szpurek Przemysław 1 dan - Masłowo (taekwon-do) elektryk
  342. Szulc Jakub 1 dan - Warszawa (pak hok kung-fu) księgarz
  343. Szymański Dariusz - Ząbki (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz służb mundurowych
  344. Szymczak Aleksandra 1 dan – Warszawa (pak hok kung-fu) studentka bezpieczeństwa wewnętrznego
  345. Talarek Marek 7 dan – Warszawa  (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, Systema Poland) księgowy
  346. Tetla Marcin - Pszczyna (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  347. Thai Thi Thuc Quyen - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca
  348. Tkacz Sławomir - Warszawa (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) informatyk
  349. To Duc Tung Alex - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  350. To Nhu Hoa 2 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  351. Tokarski Szymon - Włocławek (Academy Martial Arts) student
  352. Tran Anh Vu Filip 6 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  353. Tran Guang Tommy - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  354. Tran Guang Vinh - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiebiorca
  355. Tran Long Kevin - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  356. Tran Nam Binh – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) ekonomista, starszy instruktor vinh xuan
  357. Tran Nam Hung 3 dan – Prabuty (vinh xuan) przedsiębiorca
  358. Tran Thanh Hoai 5 dan – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) przedsiębiorca
  359. Tran Thanh Ngoc 7 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) inżynier komunikacji, przedsiębiorca, główny instruktor vinh xuan
  360. Truong Anh Tuan 6 dan – Warszawa (vinh xuan) fizyk, właściciel sieci restauracji Dong Nam, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Wietnamczyków w Polsce, członek Głównej Komisji Rewizyjnej Federacji
  361. Truong Duc Hieu 6 dang – Hanoi, Wietnam (vinh xuan) architekt
  362. Trybulski Robert 7 dan - Żory (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) fizjoterapeuta, nauczyciel akademicki
  363. Trygar Adrian 1 dan - Rymanów Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  364. Turczyński Bartłomiej – Szczecinek (taekwon-do)
  365. Tworuszka Piotr 3 dan – Wrocław (viet chun do)
  366. Ulczok Olaf - Mysłowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) uczeń
  367. Urbanek Konrad 4 dan – Warszawa (karate tsunami)
  368. Wach Arkadiusz 1 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) funkcjonariusz Służby Więziennej
  369. Warchał Jacek 10 dan – Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) urzędnik, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  370. Warchoł Tomasz - Stalowa Wola (judo, kick-boxing), manager
  371. Wasiak Krzysztof 9 dan jiu-jitsu goshin-ryu, 6 dan karate tsunami – Warszawa (Polski System Czerwonego Feniksa; jiu-jitsu goshin-ryu) wiceprzewodniczący Polskiego Systemu Czerwonego Feniksa; b. sekretarz generalny Zarządu Głównego Federacji
  372. Wegner Mirosław 1 dan - Piła (karate tsunami) emerytowany funkcjonariusz Policji, b. Komendant Powiatowy Policji
  373. Węgrowski Krzysztof 1 dan – Warszawa (mma, Hunter) zawodowy instruktor, członek Zarządu Głównego Federacji
  374. Wieczorek Jarosław - Chorzów (krav maga) prawnik
  375. Wieczorek Michał 1 dan – Racibórz (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) student
  376. Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan – Warszawa (karate tsunami) politolog, prezes zarządu spółki
  377. Więch Robert 5 dan - Piastów (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) lekarz neurolog
  378. Wilczek Marcin 1 dan - Wrocław (taekwon-do) menadżer
  379. Wiśniewska Oliwia - Królikowo (RAION) uczennica
  380. Wiśniewski Mariusz - Warszawa (systema)
  381. Włochal Jarosław - Wałbrzych (taekwon-do)
  382. Włochyński Maciej 4 dan - Jastrzębie Zdrój (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) pracownik umysłowy
  383. Włodarski Piotr 2 dan - Bydgoszcz (jiu-jitsu) funkcjonariusz Służby Więziennej 
  384. Włodarski Robert - Zgorzała (Systema Poland) handlowiec
  385. Wojtyła Tomasz - Bulowice (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) duchowny, nauczyciel
  386. Wolny Mateusz - Łąkta, Rawicz (taekwondo) technik ds. wdrożeń
  387. Wolski Mirosław - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki) przedsiębiorca
  388. Woźniak Dariusz - Warszawa (sambo combat) żołnierz zawodowy
  389. Woźniak Michał 2 dan - Warszawa (hosin sul combat) student bezpieczeństwa wewnętrznego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa
  390. Woźnicki Ernest 2 dan - Halinów (hosin sul combat) handlowiec
  391. Wójcicki Paweł – Radom (karate tsunami) inżynier
  392. dr inż. Wójcik Mariusz 2 dan – Kraków (karate tsunami, karate kyokushin) pracownik naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej
  393. Wyszomierski Grzegorz 9 dan - Warszawa (hosin sul) urzędnik samorządowy, wiceprezes Zarządu Głównego Federacji
  394. Vu Duy Duc - Raszyn (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  395. Vu Manh Toan - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) dr hab. filozofii, pracownik Instytutu Filozofii Wietnamu, instruktor vinh xuan
  396. Vuong Sy Hanh 3 dan - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan) przedsiębiorca
  397. Vu Xuan Khoa - Warszawa (hong gia - hung gar, Van Truong Vo Quan)
  398. Vu Thanh Binh - Hanoi, Wietnam (vinh xuan) lekarz
  399. Vu Thi Thanh Hoa - Hai Phong, Wietnam (vinh xuan) nauczycielka
  400. Zaborowska Angelika - Żory - Wodzisław Śląski (Pszczyńska Akademia Sztuk Walki)
  401. de Zaremba Zaremba Paweł 6 dan - Kraków (BALINTAWAK Polska) członek Zarządu Głównego Federacji
  402. Zawaryński Marcin 1 dan – Ziębice (taekwon-do) prawnik
  403. Zieliński Dariusz – Wrocław (taekwon-do)
  404. Zieliński Michał 1 dan - Warszawa (hosin sul combat) pracownik biurowy
  405. Zimorski Marcin - Kamień Krajeński (mieszane sztuki walki) stolarz 
  406. Ziober Wiesław - Wrocław (systema) skarbnik

 

   Wykaz ten jest systematycznie uzupełniany.




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
1383368